Jak být dobrý odstřelovač či sniper

17. dubna 2009 v 8:38 | Sgt.Diler |  Sniper

V tomto článku se vám pokusím popsat co to je sniper. Pamatujte! Jste sniper ne řadový voják, když odstřelujete tak se ohlídněte kolem sebe pak palte, před odstřelováním se vždy domluvte ze svým týmem či spojenci, řádná taktika většinou vychází!

1)Maskování - Hejkal-dá se koupit v army shopech na celé tělo, do poloviny těla či jen jako klobouk. Já upřednostňuju vyrobit si domácího. Stačí si vzít nejlíp olivovou blůzu, na záda našít rybářskou sít, aby byla až po kolena a na to navázat jutu zelenou, hnědou a přírodní barvu. Dále na blůzu udělejte kapuci, na ní znovu rybářskou sít a to samé jako na blůze.
Zbraň - Když maskujete zbraň tak si dejte pozor, aby jste zakryli místa jako tubus optiky, nožičky, hlaveň. Používejte jutu a sprej, jako olivovou barvu, hnědou, pískovou. Obličej si maskujte maskovacíma barvama do stylu ,,jungle" (celý zelený obličej a černé čáry ze šikma).
Tímto jsme ale nevyřešili celé maskování, zásadně používejte okolní rostliny atd... Například na mé zbraň mám gumičky na ktéré vždy před akcí uchytim trávu, listí, menší větvičky. Ale samozřejmě podle toho kde se hraje.

2)Taktika Odstřelovače: Znám pár odstřelovačů co mají taktiku boje jako řadový voják, akorád se liší že občas někde ostřelujou. To však není ,,sniper", to je jen ,,scout". Pravý sniper má vždy po ruce svýho ,,ochránce" kterýho kryje při ústupu, dává mu informace o pohybu cíle, určuje rychlost vítru a je i jeho ,,radista", pokud se to tak dá říci. Pamatujte, že hejkal vám má změnit obrys nikoliv, že nebudete na 2 metry vidět! Vždy si vybírejte místo, odstřeluje kde je pro nepřítele težký přístup terénem, ale zase tak, aby jste měli vy sami kudy rychle uniknout.

3)Výběr vaší zbraně: Vaší odstřelovačí pušku či ,,snipu" ,,snajpu" a já nevim co všechno vybírejte podle národnosti za co hrajete, podle výšky postavy, podle toho kde chcete odstřelovat nejčastěji - jestli z CQB či OUTDOOR - odstřelování. CQB je z jednou nejlehčí prioritou odstřelování, protože jste většinou v místnosti která má jeden vchod, takže jej můžete lehce hlídat, ale zase vás může nepřítel překvapit pokud se s váma nebude ,,****" a vykouří vás dýmovnicí tak jste v ,,*****". Proto doporučuji odstřelovat i do budov spíše z lesů, kde je vše otevřeno a můžete se tu vždy dobře schovat Takže pokud chcete odstřelovat z CQB tak vám doporučuji M14, M14 EBR či takovouhle pušku v provedení AEG. OUTDOOR: 100% vám doporučim já i věšina sniperů že nejlepší odstřelovač je ten který má odstřelovací pušku ve principu manuál. Podle vlastních zkušeností můžu usoudit, že manuální sniper se dá upgrajdnout na dostřel až 100 metrů, což je perfektní a pokud máte zbraň dobře seřízenou s optikou a hop-upem, tak můžete se spolehnout, že váš výstřel při boji bude účiný.(asportal.cz)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama